גו אקס - אימון כושר קבוצתי

| תל אביב והסביבה צלצלו עכשיו: 0507-690677

Info@go-x.co.il

אימון כושר קבוצתי בפארק הירקון

אימון הכרות ללא התחייבות!


[hidden* hidden-261 id:goal]

[hidden* hidden-269 id:city]


אתם גרים בת"א ומחפשים לעשות אימון כושר קבוצתי בפארק הירקון? עשיתם ריצה בפארק ונחשפתם לכל הנושא של אימוני TRX? בא לכם לעשות אימון טי אר אקס בקבוצה? מצוין אתם באתר הנכון.

אנחנו בצוות Go X נדאג להעצים לכם את חווית אימון הרצועות עם מיטב מדריכי כושר מיומנים בעלי ידע נרחב, והכי חשוב במחיר אטרקטיבי. אז קדימה השאירו טלפון ושם באתרנו גו אקס ונחזור אליכם במהרה.

חדש!!! – פתחנו קבוצות כושר מהממות באזור בבלי וברמת אביב ג'

אימון כושר קבוצתי בפארק הירקון

מדוע אימון כושר קבוצתי בפארק הירקון?

למי שאינו יודע, פארק הירקון הוא אחד מהפארקים הגדולים ביותר בתל אביב אשר משויך בחלקו גם לרמת גן. בפארק ניתן לטייל עם המשפחה, עם הבן זוג וכן עם החברים. הפארק מציע פעילויות רבות: פיקניקים במדשאות, שיט באגם וכן שטח רחב לפעילות ספורטיבית. כל מאמן כושר קבוצתי בתל אביב מכיר את המקומות המיוחדים והטובים ביותר לאימוני ספורט, ויודע שפארק הירקון הוא אחד מהמקומות הללו. כל מאמן מכיר את מסלולי הריצה ומתקני הכושר בפארק, ויודע לבנות את המסלול המתאים למתאמן שלו.

למה אימון כושר קבוצתי דווקא?

כולנו יודעים שיותר קל ביחד. לפעמים לוקח לנו חודשים רבים עד שאנחנו באמת מתחילים לעשות כושר, ולא באמת מתחילים כי אין לנו את הדרייב. אם אתם מאלו שלבד לא יתחילו, כנראה אתם צריכים אחרים שיתנו לכם את האנרגיה. לפעמים קל לנו כאשר אנו לא מרגישים לבד. אימון כושר קבוצתי יתן לכם את המענה על הצרכים האלו. מעבר לכך שתרגישו את המחויבות להגיע, גם תיהנו להרגיש חלק כמו שאר הקבוצה ולהיות חלק מאותה מטרה. ועל מנת לתת לכם יותר מוטיבציה, קיימות לרשותכם מגוון של קבוצות, ביניהן קבוצות ריצה, קבוצות TRX ועוד.

גרים בתל אביב או בסביבתה?

מתוקף היותה של תל אביב כעיר גדולה ומרכזית, רבים המקומות בהם תוכלו לעשות כושר לבד או עם קבוצה. בתל אביב נוכל למצוא פארקים גדולים, חופי ים רבים, מסלולי ריצה, שבילי אופניים, מתקני כושר פזורים ברחובות ועוד מתחמים רבים לשימוש חופשי של כלל הציבור. בהתאם, נוכל למצוא את כל קבוצות הכושר הקבוצתיות, אשר מבצעות אימון כושר קבוצתי בפארק

אימון כושר קבוצתי בפארק הירקון

מסלולים נפוצים לכושר בפארק הירקון

בתור מתאמנים של אימוני הכושר הקבוצתיים בפארק הירקון תזכו להכיר את כולו. בדרך כלל נראה מתאמנים בגני יהושע, חלק בפארק הירקון בו ניתן ליהנות ממתחם של מתקני כושר המתאמים לעצירה מריצה. כמו כן, באזור חורשה המתאימה לאימונים בימים של שמש חזקה. עוד אזור המתאים עבור אימון כושר קבוצתי באזור הפארק הוא אזור גבעת המופעים – שם ניתן למצוא מסלול מעגלי לרוכבים ורצים, כאשר המסלול מופרד מטעמי התחשבות ונוחות. עוד מסלול כזה ניתן למצוא באזור אחר של הפארק, אשר נקרא גם ראש הציפור, והינו החלק מהפארק ששייך לרמת גן. בכל מסלולים אלו ניתן לבצע בנוסף אימונים אחרים כמו אימוני כוח.

מתחם הספורטק של פארק הירקון

המתחם הפופולארי והמעולה ביותר לאימוני כושר מכל הסוגים הוא הספורטק אשר נמצא בפארק הירקון. הוא מתאים לאימוני כושר אישיים, לאימוני TRX בתל אביב, אימוני כושר קבוצתיים בפארק הירקון כמו למשל לקבוצות ריצה, וכן מתאים לענפי ספורט שונים כמו כדורסל וכדורגל, בזכות המגרשים הגדולים שנמצאים שם.

מה היתרונות באימון בתל אביב?

תל אביב היא ללא ספק העיר המרכזית ביותר וזו שהכי נוח להגיע אליה מאזורים רבים ברחבי הארץ. כמו כן, מדובר על עיר שרבים נהנים להגיע עד אליה על מנת להתאמן, הן בשטחים הפתוחים והן במכוני הכושר, בזכות השפע הרב שהיא מציעה בתחום הספורט. לכן, באימוני הכושר הקבוצתיים בפארק הירקון אנו לא נראה רק את תושבי תל אביב והסביבה, אלא מתאמנים אחרים ממקומות אחרים במרכז.

מידע על קבוצות אימון בפארק הירקון 

אם אין לכם מכר או קרוב משפחה שיכול להמליץ על מאמן או קבוצת כושר, תוכלו לחפש באינטרנט מידע על אימון כושר קבוצתי בפארק הירקון, להיכנס לאתרים אישיים של מאמנים, לקבל את המידע הדרוש לכם וליצור קשר על מנת להיות חלק מקבוצת כושר.

בהצלחה מצוות Go X – כי על איכות לא מתפשרים! 

כל הזכויות שמורות ©2013 Go X - אימון כושר קבוצתי