גו אקס - אימון כושר קבוצתי

| תל אביב והסביבה צלצלו עכשיו: 0507-690677

Info@go-x.co.il

אימון הכרות ללא התחייבות!

  הטרנד של אימון כושר קבוצתי בפארק הירקון לגברים בלבד, הופך לדבר מאוד מבוקש. ישנם כמה מאמנים שמתמחים ספציפית באימונים עבור גברים והם נמצאים באזור של אוסישקין או צפונה יותר.

  הצורך באימוני כושר הולך וגובר בעולם המודרני וזאת בשל חוסר הפעילות שרובנו לוקים בה, חוסר פעילות זה עלול להוביל למחלות ופגיעה משמעותית באורח החיים. אימון כושר קבוצתי בפארק הירקון לגברים מאפשר לתושבי תל אביב והסביבה ליהנות מאימוני כושר מקצועיים במרחב נינוח, באוויר הפתוח וכל זה גם עם הנחייה של מאמן קבוצתי מקצועי.

  אימון כושר קבוצתי בפארק הירקון לגברים

  יתרונות אימון כושר קבוצתי

  אימוני כושר קבוצתיים לגברים מביאים עמם מספר יתרונות בולטים כשהראשון הוא אימון בקבוצה. האימון הקבוצתי יוצר מצב בו המתאמנים מקדמים זה את זה במהלך האימון ומושכים אחד את השני להצלחה באימון. היתרון הנוסף הוא החברה, לרבים מהמתאמנים קל יותר לבצע אימונים קבוצתיים מתוך ידיעה כי יש מי שמחכה להם באימון ורוצה לבצע איתם את האימון. היום ישנם אמצעי עידוד רבים כמו למשל קבוצות הווטסאפ אשר משמשות קבוצות כושר כשהמשתתפים רוצים לדרבן זה את זה להגיע לאימון ולפעול למען בריאותם בין האימונים. אימון כושר קבוצתי בפארק הירקון מציע אימון מקצועי קרוב לבית ובמרחב ירוק פתוח, באווירה נינוחה וספורטיבית, עם הרבה חן ומקצועיות ובמחיר שווה לכל כיס.

  אלו אימוני כושר מבצעים בפארק הירקון?

  ישנם אימונים שונים אשר מתאימים לפעילות גופנית לגברים ובניהם אימוני ריצה, אימון טי אר אקס (TRX) ועוד. כל אחד ימצא לעצמו את האימון הנכון לו ביותר כאשר מדריך כושר יכול לסייע למתאמנים לבחור את האימון הנכון להם, לבצע אימון ממוקד, להשיג מטרות אישיות (גם כשהאימון הוא חלק מקבוצה) ולבצע את אלו תוך שימת דגש על בטיחות המתאמנים. אימון שנעשה בקבוצה בפארק יכול להיות חווית כושר מלהיבה ובטוחה כשהאימון יכול להיות עם או בלי מכשירים בהתאם לדרישות הקבוצה.

  תפקידו של מאמן הכושר

  כעיקרון- כל אחד יכול לבצע בעצמו אימון כושר בפארק הירקון. כל אחד יכול לצאת לרוץ ולתרגל כושר בפארק ועדיין אימון עם מדריך מביא מספר יתרונות שלא ניתן להשיג לבד. מאמן כושר בקבוצות אשר מציע ידאג לכך שהמתאמנים יגיעו למטרות אותן הגדירו בתחילת האימונים. בנוסף- המאמן ישמור על בטיחות המתאמנים ויעודד אותם בדרך לשיפור הבריאות והכניסה לכושר.

  עלויות אימוני כושר קבוצתיים

  כל אחד יכול להקים לעצמו קבוצת כושר, להיפגש ולהתחיל לזוז, גם בלי ליווי של מדריך כושר. עם זאת, מאמן כושר קבוצתי מביא איתו ניסיון, הנחייה וידע שהופך את פעילות הכושר ליעילה יותר. עלות אימון עם מאמן כושר תהיה תמיד גבוהה יותר מאימון לבד מבחינה כלכלית, אך לא מבחינת התוצאות. מאמן כושר מביא איתו ידע רב בתכנון תוכנית כושר וגם במניעת פגיעות. פגיעות ספורט נגרמות כתוצאה מחוסר חימום, תנועות לא נכונות וחוסר זהירות. מאמן כושר שם לב לכל הדגשים בזמן האימון, מתחילתו ועד סופו לרבות תמיכה במתאמנים והנחייה כיצד לפעול מחוץ לשעות האימון כדי להשיג את תוצאות האימון הטובות להם ביותר.

  Go X – אימונים מאתגרים במחיר סמלי בתל אביב

  סגור לתגובות.

  כל הזכויות שמורות ©2013 Go X - אימון כושר קבוצתי
  Call Now Button