גו אקס - אימון כושר קבוצתי

| תל אביב והסביבה צלצלו עכשיו: 0507-690677

Info@go-x.co.il

אימון כושר קבוצתי

אימון הכרות ללא התחייבות!


[hidden* hidden-261 id:goal]

[hidden* hidden-269 id:city]


האם אימון כושר קבוצתי זוהי מסגרת מתאימה עבורכם? האם אתם רוצים לעשות אימונים קבוצתיים? האם אתם משתוקקים להצטרף לאימון בקבוצה בהדרכה פרטית של מאמן אישי?

אצלנו ב- Go X תוכלו ליהנות ממגוון אימוני trx קבוצתיים בהדרכתם של מדריכים ומאמני כושר מקצועיים, במחיר הוגן לכל כיס. כל שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם באתר שלנו גו אקס, ואנו נדאג ליצור אתכם קשר בהקדם.

חדש!!! – פתחנו קבוצות כושר מהממות באזור בבלי וברמת אביב ג'

אימון כושר קבוצתי

מהו אימון כושר קבוצתי?

אימון כושר קבוצתי הוא אימון בו מתאמנים מספר מתאמנים הכוללת בדרך כלל קבוצה קטנה של מתאמנים. המתאמנים לא בהכרח מכירים אחד את השני, אך רבים מצטרפים עם חבר או שניים. את האימונים הקבוצתיים ראינו לראשונה כבר לפני שנים רבות, אך עד כה היה מדובר בקבוצות לא רשמיות, וכיום אימונים אלו הפכו לענף רשמי ואותם מעבירים מדריכי כושר מוסמכים מטעם מכוני הכושר או מדריכים הפועלים באופן עצמאי. תוכלו להירשם לכל קבוצה בעיר מגוריכם – אם לצורך העניין אתם גרים בת"א, תוכלו להצטרף לאימון כושר קבוצתי בתל אביב.

אילו סוגים של אימוני כושר אוכל לבצע?

קיימים סוגים רבים של ספורט, ולכם יש את האפשרות לבחור במה שהכי מדבר אליכם, החל מהליכה בפארק בעירכם ועד הרמת משקולות בחדר הכושר. ולאו דווקא אימוני כוח או אירובי – גם משחק כדורגל שכונתי עם החברים נחשב לאימון לכל דבר.

היכן מקיימים אימוני כושר קבוצתיים?

אימוני כושר קבוצתיים ניתן לערוך בכל מקום –  מחפשים אימון כושר קבוצתי בפארק הירקון?  הפארקים, חופי הים והגינות הציבוריות הם רק חלק מהמקומות בהם ניתן להתאמן בחוץ, ואכן לרוב נמצא שם את קבוצות הכושר. עם זאת, ניתן לבצעם גם במקומות סגורים, במיוחד כאשר מדובר על ימים גשומים.

מה עושים באימון כזה?

האימון המועבר הינו בהתאם לקבוצה אליהם נרשמתם ומטרתה. ישנן קבוצות ריצה, הליכה, וכן קבוצות המשלבות סוגי ספורט שונים, כמו עם מכשירים ושיעורי אירובי – כמו למשל אימוני TRX בתל אביב וסביבתה שנחשבים לפופולאריים מאוד בימים אלו. כל אימון עורך לרוב בין שלושת רבי שעה לשעה, בו אתם מבצעים תרגילי כושר בהתאם להוראות המאמן.

מהי עלות של אימונים קבוצתיים?

עלות האימון תלויה במספר קריטריונים כמו: התחום שבחרתם, המאמן אשר בחרתם, המוניטין, האם בסטודיו או ברחבי הפארק. אם ניקח למשל את הדוגמא המצוינת של אימון TRX. תל אביב רוויה בהמון שיעורים כאלו והעלות הממוצעת הינה 50 ₪ עבור אדם. ברוב המקרים יש כרטיסיות של שיעורים, וכמובן ככל שתיקחו יותר אימונים אתם תשלמו פחות כסף.

האם ניתן להקים קבוצת אימון משל עצמי?

אמנם אימון כושר קבוצתי נעשה בדרך כלל על ידי מדריך כושר, אך ללא ספק ניתן לחסוך עלויות ולהקים קבוצת כושר משל עצמכם יחד עם קרובי משפחה, חברים ומכרים שונים. בעבר נהגו לעשות זאת לפני כניסתם של מדריכי הכושר לתחום אימוני הכושר הקבוצתיים, אך גם היום ניתן לראות קבוצות כאלו, במיוחד בתחום ההליכה והריצה. ואם אחד מכם הוא בעל ניסיון מעולם הספורט, איך אומרים – הרי זה משובח.

מדוע בכלל לעשות ספורט?

לא כולם אוהבים לעשות ספורט. עם זאת, מדובר על דבר החשוב מאוד לבריאותנו. כאשר אנו נתונים במצב בריאותי מסוים כמו השמנת יתר ואירועים לבביים, תמיד נקבל המלצה לבצע אימונים ספורטיביים מספר פעמים בשבוע. מעבר לכך שנוריד במשקל, נרגיש טוב יותר, אנרגטיים, רעננים והמערכות בגוף יתפקדו בצורה טובה יותר. רבים דיווחו כי לאחר זמן מה הספורט הפך לתחביב, ואפילו להתמכרות, כמובן מהסוג הטוב. חשוב לציין, כי ספורט לא יהיה יעיל ללא שילוב של תזונה נכונה וכך גם להיפך.

בהצלחה מצוות Go X – האושר שלכם ההצלחה שלנו!

כל הזכויות שמורות ©2013 Go X - אימון כושר קבוצתי