גו אקס - אימון כושר קבוצתי

| תל אביב והסביבה צלצלו עכשיו: 0507-690677

Info@go-x.co.il

אימון הכרות ללא התחייבות!

  אם אתם נמנים על תושבי פ"ת אז יש לנו להציע לכם אימוני TRX בפתח תקווה באווירה מחשמלת, עם מדריך כושר איכותי ומקצועי בעלות אטרקטיבית. רוצים לקבל עוד פרטים? קדימה תרשמו את הטלפון והשם שלכם ונדאג לדבר איתכם כמה שיותר מהר

  אימון TRX - פשוט גן עדן

  מזה אימון TRX?

  אימון TRX זוהי שיטת אימון אשר הובאה אל ארצנו הקטנטונת מארצות הברית, והצליחה להשאיא חותם אדיר כבר כמה שנים ללא עוררין. עובדה, 85% ממדריכי הכושר בישראל מחזיקים רצועות TRX באימונים שלהם. עד עכשיו, לא הצליחו למצוא תחליף לאביזר המשגע הזה.

  איפה האימונים קורים?

  האימונים לוקחים חלק בפארק הממוקם בראשון פינת רחובות, מדובר בפארק קטן ואינטימי המאובזר במתקן ייעודי עבור אימון TRX לתושבי פתח תקווה יחד עם זאת יש עוד של מכשירי כושר צבעוניים להפליא. בנוסף לאימוני חוץ, בקרוב ייפתח סטודיו חדש קרוב לאזור ויהיה ניתן לשלב אימונים גם בו.

  איך אימון ניראה בפועל?

  האימון מועבר ע"י איש מקצוע מיומן בעל ידע, תעודות, ניסיון וכלים מקצועיים להעביר אימוני TRX. בפועל, כל לקוח מקבל זוג רצועות טי אר אקס, לאחר מכן הלקוח מתמקם מול הרצועות ואותו מאמן כושר מבצע הדגמה של התרגיל כולל דגשים מקצועיים ומה אסור לעשות. התרגילים מגוונים ומשלבים עבודה כנגד משקל גוף, לעיתים לא רק עם הרצועות אלא עם תוספי עזר כמו: משקולות וגומיות כאשר השוס הוא סדנת תרגילי בטן.

  מספר המשתתפים בכל אימון TRX?

  בכדי שהיחס יהיה כמה שיותר אישי אנחנו מגבילים כל קבוצה למספר הנע בין חמישה ועד שמונה משתתפים בחסותו של מדריך מוסמך האחראי על הקבוצה. המטרה שלנו שכל לקוח יקבל יחס הולם במיוחד עבורו לכן ישנו מספר מקסימאלי של משתתפים.

  מתי מתקיימים השיעורים?

  מועד האימונים הינו רחב ומגוון ומתקיים במהלך השבוע בשעות הערב ואילו ביום שישי בבוקר. מועדי האימונים דינמיים, משמע כאשר עולה הביקוש לקבוצות, תיפתחנה קבוצות חדשות. רוצים לדעת יותר תשאירו את שמכם ונחזור אליכם.

  למה דווקא איתנו?

  תרצו לדעת שאנו מומחים בכל הנושא של אימוני TRX בפתח תקווה ובאימונים בקבוצות במספר מוקדים נוספים ברחבי הארץ. ישנו קהל לקוחות שמתאמן אצלנו תקופה ארוכה ומרוצה עד הגג.

  האם אפשר להגיע להתרשם קודם?

  אתם מוזמנים להגיע לאחד האימונים שלנו בעלות סמלית, בכדי לראות את שיטת האימון שלנו ואת רמת החיבור שלכם עם אותו מאמן, TRX, והקבוצה. בהנחה וכל הדברים הללו עולים בקנה אחד עם הדרישות שלכם לכו על זה.

  בברכה ובהצלחה, צוות גו אקס

  סגור לתגובות.

  כל הזכויות שמורות ©2013 Go X - אימון כושר קבוצתי
  Call Now Button