גו אקס - אימון כושר קבוצתי

| תל אביב והסביבה צלצלו עכשיו: 0507-690677

Info@go-x.co.il

אימוני כושר קבוצתיים תל אביב

אימון הכרות ללא התחייבות!


[hidden* hidden-261 id:goal]

[hidden* hidden-269 id:city]


מחפשים לעשות אימוני כושר קבוצתיים ואתם גרים בעיר תל אביב סיטי? אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מאימוני כושר קבוצתיים מהנים ומגוונים עם TRX, רצועות וכדורים

אנו מאמני הכושר מבית Go X נוביל אתכם לתוצאות הרצויות, נדאג לסחוט לכם את המיץ עם הרבה אהבה וחן והכי חשוב במחיר סביר. אז כל שנותר לכם לעשות הוא למלא שם וטלפון באתרנו גו אקס ואחד מנציגנו יחזור אליכם.

חדש!!! – פתחנו קבוצות כושר מהממות באזור בבלי וברמת אביב ג'

אימוני כושר קבוצתיים תל אביב

עלותם של אימוני כושר קבוצתיים בתל אביב

ידוע כי עלותם של האימונים האישיים הם היקרים ביותר, כאשר לאחריהם המנויים בחדרי הכושר. לעומת זאת, אימוני כושר קבוצתיים בתל אביב וברחבי הארץ זולים יותר משמעותית, שכן מדובר על אימון קבוצתי וזאת לעומת אימון כושר אישי העולה בין 180-200 ש"ח לכל אימון.

ספורט והנאה – יש דבר כזה בכלל?

ברור שכן! אם תמצאו איך לעשות כושר בדרך שתדבר אליכם, תראו שהדבר יהפוך להיות משהו גדול יותר מסתם צורך להורדה במשקל או הוראה שקיבלתם מהרופא, הספורט יהפוך לתחביב בדיוק כמו ללכת לראות סרט בקולנוע. אוהבים לטייל בפארק? שלבו בזה הליכה מהירה או ריצה קלה. אוהבים מסיבות? לכו לשיעורי זומבה (אימון אירובי בריקודים לטיניים לצד מוסיקה קצבית). רבים מדווחים כי התחילו מאותה נקודה בהם ספורט היה הכרחי בשבילם, והיום רואים זאת כדרך חיים.

היכן מתאמנים? 

ניתן להתאמן לבד או במסגרת רשמית כלשהי. בכל מקום נוכל לראות למשל אנשים עושים הליכה או ריצה בפארקים ובשבילים. אחרים, מעדיפים להירשם למכון כושר להתאמן על המכשירים השונים ולקחת חלק בשיעורי החוגים שהמכון מציע, כמו שיעורי האירובי, העיצוב, הפילאטיס והיוגה. ואם לצורך העניין אתם מעדיפים אימון אינטימי יותר, תוכלו לעשות את הכל הדברים הנ"ל באמצעות מאמן אישי. בנוסף, תוכלו לקחת חלק באימון כושר קבוצתיים בתל אביב אם אתם דווקא מהאנשים שאוהבים את החוויה המשותפת.

אימוני כושר קבוצתיים

ההבדל בין אימון כושר קבוצתי לאימון בחדר כושר הוא בקשר ביניכם לבין שאר האנשים. כאשר אנו מתאמנים עם אנשים אחרים, אין לנו בהכרח קשר עמם, וכן מדובר לעתים על אנשים רבים בחדר אחד. באימון כושר קבוצתי בתל אביב, לצורך העניין העיר בה אתם גרים, מדובר על קבוצות אינטימיות וקטנות, בהם מתאמנים יחד, יוצרים קשרים ונהנים יחדיו מפעילות ספורטיבית. כמו כן, להבדיל מאימון בחדר סגור, כאן לרוב האימון מתקיים בשטח פתוח כלשהו, כמו למשל אימון כושר קבוצתי בפארק הירקון, דבר אשר מעצים את האווירה ומדרבן את החוויה הספורטיבית.

אימוני כושר קבוצתיים תל אביב

מה כולל האימון?

אימוני כושר קבוצתיים בתל אביב הינם אימונים בדיוק כמו אלו המתנהלים בחדרי הכושר. באימון תעבדו על שיפור היציבה ושיווי משקל, סיבולת לב וריאה, חיזוק שרירים, שריפת קלוריות והורדת אחוזי שומן. אין זה אומר כי עליכם להיות בעלי עודף משקל, אלא גם אנשים רזים וכאלו הרגילים לעסוק בפעילות ספורטיבית יכולים לקחת חלק בקבוצות אלו.

מתי מתאמנים?

לכל קבוצה את שעת האימון שלה. מדריכים שמפעילים מספר קבוצות, מאפשרים לכל לקוח לבחור את השעות הנוחות לו. לכן בעצם ניתן לומר כי האימונים מתנהלים החל משעות הבוקר המוקדמות, עד שעות הערב, כאשר לרוב יהיה מדובר עד עשר בלילה.

ישנם אימוני כושר לקבוצות ייחודיות

אם אתם מחפשים אימון כושר קבוצתי בתל אביב המתאים לאוכלוסייה מסוימת, לא תהיה לכם בעיה למצוא קבוצה כזו. ישנן קבוצות של נשים בלבד, לאוכלוסייה המבוגרת, לנוער, לבעלי עודף משקל, לאימוני TRX בתל אביב וקבוצות מיוחדות לספורטאים. ישנן קבוצות נוספות, עליכם תוכלו לברר במכוני הכושר, ביישובכם, ועל ידי חיפוש באינטרנט.

בהצלחה צוות Go X – כי מגיע לכם הטוב ביותר! 

כל הזכויות שמורות ©2013 Go X - אימון כושר קבוצתי