גו אקס - אימון כושר קבוצתי

| תל אביב והסביבה צלצלו עכשיו: 0507-690677

Info@go-x.co.il

אימון הכרות ללא התחייבות!

  אימוני הטי אר אקס הצליחו לזעזע את עולם הכושר ברציפות במשך 3 שנים רצופות, וניתן להיתקל באימונים הללו בצורה שוטפת ברחבי הסטודיו, בפארקים הרבים ובחדרי הכושר הפזורים בישראל. במידה ועברתם לתל אביב לא מזמן או שאתם כבר תושבי קבע בת"א מזה זמן רב, תוכלו להצטרף לאימונים שלנו בפארק הירקון בליווי של מדריך מקצועי ומנוסה ובמחיר נוח לכל אחד או אחת מכם.

  אימון רצועות בפארק הירקון על הפרגולה

  מזה בכלל אימוני טי אר אקס?

  מדובר באימונים עם רצועות כנגד משקל הגוף שלכם עבור כל השרירים בגוף החל מפלג גוף תחתון ועד עליון. האימונים שאנו עורכים בתל אביב הם אימונים ממוקדים של שעה עגולה בה עובדים על כל פיסת שריר בגוף ומשלבים פן אירובי ופן של תרגילי כוח. הרעיון הוא להעלות דופק שכן עליה בדופק גורמת לשריפת קלוריות מוגברת, ובמקביל תרגילים לעיצוב הגוף. התרגילים מותאמים בהתאם לרמתו של כל מתאמן, לבקשותיו ולמטרותיו האישיות, כאשר המטרה שלנו אנשי גו אקס היא שתהיו מרוצים ותשיגו את התוצאות הרצויות לכם.

  האם שיעורי TRX תורמים לשריפת קלוריות?

  האימונים בהחלט יכולים לעזור לכם לשרוף כמה מאות של קלוריות. הדבר תלוי ברמת הכושר של כל מתאמת ומתאמן, כאשר ככל שהאימון יהיה עצים וחזק יותר תפרדו לשלום מיותר קלוריות. כמו כן, חשוב לא לשכוח כי אם התאמנתם ושרפתם המון קלוריות אבל התזונה שלכם גרועה ואתם לא מקפידים לאכול נכון אז סביר להניח שהתוצאות לא תגענה.. רוצים תוצאות תאכלו בריא ונכון. נוכל לסייע לכם ולכוון אתכם מה מומלץ לאכול במטרה לעזור לכם.

  היכן האימונים הקבוצתיים מתקיימים?

  אנו מציעים מגוון של ימים ושעות הפרוסים על פני השבוע במיקום הכי מגניב שיש וזהו כמובן פארק הירקון בתל אביב. אם אתם אוהבים להתאמן בחוץ ולא מפחדים מקצת זיעה ולעיתים קצת שמש האופציה הזאת היא עבורכם, אך אם אתם אני הסטודיו ובעד מיזוג ומקום מקורה אנו ממליצים לכם לכם אלטרנטיבה אחרת – הכתובת היא לא אצלנו.

  האם להתאמן עצמאית, אישי או קבוצתי?

  במידה ואתם מכירים את רצועות ה TRX ואת שיטת האימון והתרגילים ואתם בטוחים בביצועים שלכם, אתם בוודאי מוזמנים להתאמן לבד בכוחות עצמכם. במידה ואתם מרגישים "תקועים" או חוששים להתאמן לבד כדי שלא תפצעו את עצמכם אז תבחרו באופציה של מאמן כושר אישי אך קחו בחשבון שזהו עסק מעט יקר. אם ברצונכם לקבל תמורה הולמת לכספכם בחרו את האפשרות של אימון כושר קבוצתי שזה גם יקל עליכם מבחינה כלכלית וגם יניב לכם תוצאות.

  האם חושב להתאמן בכלל?

  החיים המערביים ידועים כחיים לחוצים, לא מאוזנים, עם הרבה לחצים, תזונה לא בריאה ונטייה לתחלואות רבות. מחקרים רבים, מוכיחים ומצביעים על כך שפעילות גופנית תורמת לשיפור הבריאותי המון בהרבה פרמטרים. לכן תקדימו תרופה למכה ולבריאותכם תתחילו להתאמן.

  סגור לתגובות.

  כל הזכויות שמורות ©2013 Go X - אימון כושר קבוצתי
  Call Now Button