גו אקס - אימון כושר קבוצתי

| תל אביב והסביבה צלצלו עכשיו: 0507-690677

Info@go-x.co.il

אימון הכרות ללא התחייבות!

  כאמור, מגמת אימוני הכושר הקבוצתיים נכנסה חזק מאוד לשוק הישראלי בשלושת השנים האחרונות והפכה לפורצת דרך משמעותית בעולם האימונים. הדבר בא לידי ביטוי במגוון של קבוצות שנפתחות מידי חודש, בפריסה הארצית הרחבה של האימונים, בסוגים השונים של האימונים החל מאימון רצועות TRX  ועד לאימוני קרוספיט וכמובן הרבה מאוד מסגרות שונות אשר נותנות מענה הולם, לדוגמא: סטודיו ייעודי לאימוני טי אר אקס.

  אימון בקבוצה בפארק: בנוף פסטורלי

  אימוני טי אר אקס עד כמה הם אפקטיביים?

  הרצועות הצהובות והסופר יעילות נכנסו לתודעת הישראליים לפני כארבע שנים בערך, ובשנתיים האחרונות תפסו תאוצה משמעותית ואין אחד של שמע עליהם. אימון TRX נחשב ליעיל במידה רבה, משום שהוא מגייס יחידות מוטוריות, מפעיל את כל השרירים בגוף, מפתח יכולות קואורדינציה רבות, עובד על סיבולת לב ריאה ומפתח את היכולות הגופניות והכל במוצר נפלא אחד. לכן בוודאי שהאימונים אפקטיביים, למרות שמפתחי גוף רבים שנוהגים להרים משקולות בדר"כ זאת לא המנטרה שלהם וזה בסדר. כל אחד מוצא את התחליף האהוב עליו!

  להתאמן בקבוצה יעיל או לא?

  אימוני כושר קבוצתיים מתאימים לכאלו אשר לא מפריע להם להתאמן עם עוד מספר משתתפים במקביל אלא להיפך הם נהנים מכך. כמו כן, זה מתאים לאנשים אשר רוצים לחסוך כסף לעומת אימונים אישיים שזהו עסק יקר יותר למדי. בנוסף, מי שהמשמעת העצמית שלו נושקת לאפס והוא יודע שבצורה עצמאית הוא לא יעשה ספורט – זהו פתרון אידאלי עבורו.

  כמה משתתפים יש בכל קבוצה?

  הדבר משתנה מחברה לחברה, את הנתון הנ"ל של מספר המשתתפים יש לשאול בטלפון או לבדוק באתר. הקבוצות בדר"כ הן קטנות ונעות בין 4 עד 8, לעיתים קצת יותר או אפילו פחות. אבל שוב זהו נתון דינמי שיש לבררו לפני.

  איפה מתרחשים האימונים?

  ניתן למצוא את אימוני הטירקס בכל הארץ, בשלל של מוקדים גיאוגרפים. החל מאימונים בתוך סטודיו ממוזג ועד אימונים בים או ברחבי הפארקים השונים. אנו עורכים במהלך ימות השבוע בבוקר ובערב אימון כושר קבוצתי בפארק הירקון בתל אביב. לכן אם אתם מהעיר הגדולה תל אביב או שגר עברתם אות שאתם גרים ממש קרוב בואו נסו אותנו מה איכפת לכם. תגיעו לאימון ניסיון, תתאמנו, תחוו, תרגישו על בשרכם אם זה אפקטיבי ורק אז תחליטו אם ברצונכם להמשיך באימונים.

  מחירו של אימון כושר קבוצתי?

  טווח המחירים של האימונים הקבוצתיים נע בין 50 עד 70 ₪ בממוצע. המחיר הנוח נקבע במטרה שיהיה מתאים לכיסו של הצרכן, ומתוך ידיעה שישנם מספר משתתפים בקבוצה שזהו פקטור המוזיל עלויות משמעותית. ברוב המקרים, מוצע אימון הכרות ללקוח כדי "שיטעם" מהחוויה ולאחר מכן קיימות חבילות אימונים נוחות מאוד לבחירת הלקוח.

  אתם מתל אביב ומתחשק לכם לנסות אותנו? ניתן לצלצל אלינו או להשאיר פרטים באתר האינטרנט ואנו ניצור אתכם קשר לתאום אימון ראשון. בהצלחה צוות GO X

  סגור לתגובות.

  כל הזכויות שמורות ©2013 Go X - אימון כושר קבוצתי
  Call Now Button