גו אקס - אימון כושר קבוצתי

| תל אביב והסביבה צלצלו עכשיו: 0507-690677

Info@go-x.co.il

אימון הכרות ללא התחייבות!

  רצועות הטי אר אקס כבר מזמן הפכו לחלק אינטגרלי בעולם אימוני הכושר, וכבשו כל אזור גאוגרפי אם זה בעולם או כמובן במדינת ישראל. "אם אתה לא עושה שיעורי TRX משמע אתה לא קיים"… הרוב המוחץ של האכלוסייה עושה את האימונים הללו, כאשר יש יתרון מספרי מובהק לאוכלוסיית הנשים השולטת בתחום "גירל פאוור".

  שיעור טי אר אקס באופן עצמאי בפארק

  איך להתאמן עצמאית?

  • כדי להתאמן בכוחות עצמכם יהיה מומלץ אם יהיה לכם את המוצר – עליכם לעשות סקרי שוק ברחבי האינטרנט בארץ ובעולם במטרה למצוא את המחיר האטרקטיבי ביותר המספק את התמורה הגבוהה ביותר לכספכם. גילוי נאות, יש עשרות ספקים שמוכרים את המוצר בכל מיני גרסאות כאלו ואחרות אבל אם ברצונכם לרכוש ספציפית את הרצועות הצהובות-שחורות המקוריות יש רק ייבואן אחד בלעדי ראשי בארץ שנמצא בתל אביב רשת "גו אקטיב".
  • אחרי שרכשתם את המוצר – אתם צריכים לקבל כלים ודגשים כיצד להשתמש בו בצורה תקינה שתמנע מכם פציעות ותביא אתכם להישגים. יש לכך כמה פתרונות שאותם נמנה כאן:
  • גשו ליוטיוב – אם אתם בעלי רקע טכני קל ויודעים להסתכל על סרטונים, ע"י חיפוש קליל ביוטיוב או באתר שלנו תחת "מדריכי כושר מצולמים" תוכלו למצוא עשרות סרטונים המסבירים צעד אחר צעד מה צריך לעשות, סוגי תרגילים שונים, כיצד להתקין את הרצועות ודגשים כמובן.
  • הצטרפו לאימון הכרות – אתם יכולים לתאם אימון אישי עם מדריך או להצטרף לאימון כושר קבוצתי כך שבצורה הזאת הכל הופך למוחשי. בזמן אימון אתם תלמדו את כל הדגשים, תחוו על בשרכם את טיב הרצועות, תלמדו טכניקות וסוגי תרגילים וזה במציאות לעומת העולם הוירטואלי יוטיוב. כמובן שלעומת יוטיוב תצטרכו לשלם קצת אבל זה שווה את המחיר.

  איפה תוכלו להתאמן?

  • בבית – ערכת ה TRX  מגיעה עם תופסן תלייה לדלת המאפשר לתלות את הרצועות על הדלת. שימו לב, כי אתם צריכים מרחב סביר בבית לשם עבודה תקינה וכמו כן השתדלו להזיז חפצים, כלים חדים או כל גורם שמפריע למרחב הפנוי, בשל הנושא הבטיחותי. בנוסף, לשם אבטוח מקסימלי מומלץ לנעול את הדלת במפתח וגם עם וו הנעילה שלה ועדיף לדלת חזקה ומסיבית לדוגמא: פלדלת.
  • בפארק – אם מתחשק לכם לגוון ולצאת מהבית לאימון באוויר הפתוח, תדעו שזה אפשרי. ניתן לתלות את הרצועות על עצים, עדיפות לענפים חזקים ובריאים ותשתדלו לעשות זאת בצורה עדינה ואלגנטית כדי לא להסב לעץ נזק (בכל זאת אנו דוגלים בסביבה ירוקה). צורת התלייה מאוד פשוטה ולא מצריכה ידע מטורף ובכל זאת מומלץ לשאול את מאמן הכושר שלכם, להסתכל ביוטיוב או לראות מאמנים אחרים בפארק אשר תלו את הרצועות ולהיעזר בהם.
  • בים – אם אתם חובבי ים או שממש מתחשק לכם גם להתאמן ובמקביל להשתזף, לכו תעשו אימון TRX על שפת הים. בהרבה רצועות חוף בארץ, יש מעין סככות עץ המספקות צל. קחו את הרצועות וחברו אותן לקורת העץ והנה לכם אזור אידאלי לאימון המספק צל עם קצת שמש בשילוב של חול. אם אתם לא מפחדים מקצת חול וחיים ונושמים ים זה אידיאלי עבורכם.

  רוצים להצטרף לאימוני טי אר אקס בתל אביב – השאירו פרטים

  סגור לתגובות.

  כל הזכויות שמורות ©2013 Go X - אימון כושר קבוצתי
  Call Now Button