גו אקס - אימון כושר קבוצתי

| תל אביב והסביבה צלצלו עכשיו: 0507-690677

Info@go-x.co.il

מאמן כושר קבוצתי תל אביב

אימון הכרות ללא התחייבות!


[hidden* hidden-261 id:goal]

[hidden* hidden-269 id:city]


יש לכם חברה אשר מתאמנת עם מאמן כושר קבוצתי בעיר תל אביב ואתם רוצים גם? שמעתם דברים מדהימים על אימון ה- TRX  ואתם בעניין? פארק הירקון הוא המקום האידאלי מבחינתכם לאימונים? במידה וכן אתם במקום הנכון.

אנחנו מדריכי הכושר מבית Go X נעשה את המקסימום כדי שתהיו מרוצים. אצלנו אתם תרגישו מזה שילוב מנצח בין יחס אישי למקצועיות ובמחיר הוגן. אם זה נשמע לכם קצת מסקרן תשאירו שם וטלפון באתר שלנו גו אקס ואחד מהנציגים שלנו ישוחח אתכם בהקדם האפשרי.

חדש!!! – פתחנו קבוצות כושר מהממות באזור בבלי וברמת אביב ג'

מאמן כושר קבוצתי תל אביב

מבנה אימון כושר קבוצתי עם מאמן כושר בתל אביב

לכל מאמן כושר קבוצתי בתל אביב שיטה משלו לאימון, אך לרובם הכללים זהים. האימון ייעשה בדרך כלל בין 45 דקות לשעה, ויכלול פעילות ספורטיבית בהתאם לסוג האימון אליו הצטרפתם, כאשר לעתים יהיה מדובר באימון משולב. אמנם מדובר בקבוצה, אך כל אחד יקבל הדרכה אישית בזמן האימון על פי יכולותיו, תוך כדי ניסיון לאחד את כל המשתתפים לרמה אחת. לרוב יהיה מדובר בסדרת מפגשים, כאשר ניתן להמשיך לסדרת מפגשים נוספת.

מדוע לא לבד?

עקרונית, אם אתם טיפוסים שלא מעוניינים להתחייב ואוהבים להתאמן בשקט שלכם, כנראה שדווקא אימונים אישיים יתאימו לכם יותר, בין אם בהליכה ביישובכם ובין אם תשכרו מאמן אישי. אך לעתים נדמה כי דווקא מה שיותר מעלה את המורל הוא העבודה בקבוצות, בעיקר אם אתם אוהבי אנשים ומה שנקרא – עבודת צוות. כמו כן, העובדה כי מדובר בקבוצות קטנות, הוא בעצם יתרון למי שמצד אחד אינו אוהב להתאמן לבד ומצד שני אינו אוהב את ההמוניות של חדרי הכושר.

קבוצת כושר משלכם

אם החלטתם כי אימון כושר קבוצתי הוא מה שמדבר אליכם, יש לכך שתי אפשרויות: להקים קבוצה או להצטרף לקבוצה שמעביר מאמן כושר קבוצתי בתל אביב. לאלו שמעדיפים לחסוך עלויות, תוכלו לארגן כמה אנשים מסביבתכם כמו חברים טובים או את ההורים והאחים, וכך לארגן קבוצת הליכה מספר פעמים בשבוע. מעבר לכך שתתרמו לבריאותכם, תחזקו את הקשרים החברתיים והמשפחתיים שלכם.

קבוצת כושר על ידי מאמן כושר קבוצתי בתל אביב

לא תמיד נצליח להקים קבוצה משלנו, ובעצם לא תמיד נרצה בכך. לעתים, נרצה קבוצת כושר מקצועית, באמצעות מדריך מקצועי ומנוסה. מציאת קבוצה כזו היא פשוטה מאוד שכן מדריכי כושר רבים מעבירים הדרכה לקבוצות. גרים בתל אביב? תוכלו למצוא לא מעט אימוני כושר קבוצתיים בתל אביב. וגם אם אינכם גרים בתל אביב, אין זה אומר שלא תוכלו להתאמן בה.

מתי מתקיימים מפגשי אימון?

על מנת שיהיה נוח לכולם, מאמני כושר קבוצתי בתל אביב משתדלים לבצע את האימונים בזמינות גבוהה. מה זה אומר? שבדרך כלל יהיו מספר ימים לאימון, וכן מספר שעות ביום. אם ניקח למשל אימון קבוצתי של ריצה, בדרך כלל האימונים יהיו בין פעמיים לשלוש במהלך השבוע, כאשר האימונים יהיו בשעות הבוקר או שעות הערב.

אימון טי אר אקס בתל אביב

דוגמא לענף ספורט שפופולארי היום גם באימונים אישיים וגם בקבוצות הכושר הוא אימון טי אר אקס בתל אביב. מאמני כושר קבוצתיים בתל אביב הקימו קבוצות רבות המתאמנות בכל מיני מקומות בתל אביב, הכוללים את פארק הירקון, שם ניתן לערוך אימוני כושר מגוונים ביניהם את אימוני ה- TRX בתל אביב. אימונים אלו כוללים עבודה עם גומיות כושר מיוחדות, אשר עובדות באינטנסיביות על הגוף, ובעצם מקנות מספר אימונים באימון אחד בלבד.

האם ישנו שיעור ניסיון?

כל מאמן כושר קבוצתי בתל אביב שמכבד את לקוחותיו ואת העסק שלו, יודע שלא נוכל ישירות לדעת האם האימון מתאים לנו, במיוחד אם מדובר על קונספט ייחודי כמו האימונים הקבוצתיים. לכן, כמעט כל מכון כושר וכל מאמן אישי מאפשר אימון ניסיון חינם, על מנת שתוכלו להתרשם מאופי האימון ומהמדריך עצמו.

עלות של אימון קבוצתי

מאמני כושר קבוצתיים בתל אביב לוקחים בדרך כלל בין 50-80 שקלים לאימון, כאשר המחיר לשיעור יורד ככל שאתם לוקחים סדרת מפגשים גדולה יותר. ללא ספק מדובר בחיסכון משמעותי מהמנויים בחדרי הכושר ומהאימונים האישיים.

בהצלחה מצוות המאמנים של Go X 

כל הזכויות שמורות ©2013 Go X - אימון כושר קבוצתי