גו אקס - אימון כושר קבוצתי

| תל אביב והסביבה צלצלו עכשיו: 0507-690677

Info@go-x.co.il

מדריכי כושר מצולמים

אימון הכרות ללא התחייבות!


[hidden* hidden-261 id:goal]

[hidden* hidden-269 id:city]


ברוכים הבאים לפינת מדריכי כושר מצולמים באתר גו אקס. מדובר בסרטוני הדרכה איכותיים באורכים שונים, אשר נבחרו בקפידה מאתר יוטיוב. לכל סרטון ניתן למצוא כותרת רלוונטית וכמובן הסבר מפורט ומדויק לתרגילים השונים המופיעים במהלך כל סרטון וסרטון. לסרטוני כושר נוספים תלחצו כאן

מדריכי כושר מצולמים

מדריכי כושר מצולמים קצת הסבר

מדובר בסרטוני כושר וויזואלים המשלבים את עולם האימונים בצורה פנטסטית. הסרטונים כוללים הדגמות, תרגילים, דגשים מקצועיים, וכמובן שפע של רעיונות למגוון בתרגילים.

באיזו שפה הסרטונים?

היות והסרטונים מתורגמים מאתר יוטיוב, אז רוב הסרטונים הינם בשפה האנגלית . כמובן שניתן למצוא בעברית, ספרדית ועוד מספר שפות.

מה מכילים הסרטונים?

כל קטעי הוידאו משלבים הדגמות ותרגילים מעולם האימונים. בין היתר תוכלו למצוא שפע של סרטונים על אימון כושר קבוצתי, אימוני TRX, תרגילים למתחילים עם טי אר אקס וכמובן תרגילים לאמיצים שמביניכם.

האם הסרטונים תורמים לי?

בוודאי שכן! הסרטונים יכולים לתרום לכולם החל ממתאמנים וותיקים, מתחילים, מדריכי כושר או אפילו כאלו שלא עשו כושר ועדיין עולם הטי אר אקס מסקרן אותם. ניתן ללמוד המון מכל סרטון ובכך להעשיר את הידע וכמובן לחוות על בשרם.

האם מומלץ להתאמן לבד?

ההמלצה שלנו היא במידה ואתם יכולים ומרגישים בטוחים לבצע את התרגילים בכוחות עצמכם ויש לכם מוטיבציה לכו על זה, כמובן שבעבודה עם מאמן צמוד הדברים נראים אחרת.

איך מפעילים את הסרטונים?

פשוט וקל! אתם נכנסים לסרטון שמעניין אתכם, לוחצים על PLAY  וזהו זה הסרטון יתנגן. כדי להעצים את החוויה פירטנו בצורה מסודרת על כל סרטון ועל התרגילים אותם הוא מציע או דברים הנאמרים בסרטון.

למי קטעי הוידאו מתאימים?

קטעי הוידאו פתוחים לקהל הרחב ללא יוצא מן הכלל בעיקר לכאלו שמעניין אותם מאוד הנושא של אימוני TRX וכל מה שקשור לזה. קחו בחשבון שהסרטונים הם ברמה מסוימת וכמובן שאין אנו ממליצים לעשות תרגילים חריגים ללא הדרכה צמודה של מאמן אישי.

מהו האורך של כל סרטון?

כל סרטון משתנה ודינמי. כלומר, ניתן למצוא סרטונים באורכים שונים החל מדקה ועד ל-20 דקות ויותר. ככה שזה מאוד מגוון מסרטון לסרטון.

היכן הסרטונים מצולמים?

הסרטונים מצולמים ברחבי העולם החל מארה"ב, אירופה, אסיה וגם בישראל כמובן. ישנם סרטונים שמצולמים בפארק, בים, בבית , במשרד. המטרה להמחיש לכם כי ניתן לשמור על כושר בכל מקום אפשרי אם רוצים ומסוגלים.

האם ניתן להתאמן עם מאמן?

בוודאי שכן! אם אתם תושבי תל אביב ומתחשק לכם להצטרף לאימון קבוצתי, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר את הפרטים האישיים שלכם באתר שלנו ואת מטרת הפנייה שלכם ואחד מנציגינו ייצור אתכם קשר במהירות הבזק.

היכן האימונים הקבוצתיים מתקיימים?

האימונים שאנו עושים נערכים בפארק הירקון שנחשב לריאה הירוקה של ת"א. אז אם אתם מהאזור, או גרים קרוב לפארק ורוצים להגיע לחווית אימון מקצועית ונהדרת, אתם מוזמנים בתיאום מראש.

בהצלחה מצוות Go X – אימוני כושר קבוצתיים בתל אביב

כל הזכויות שמורות ©2013 Go X - אימון כושר קבוצתי