גו אקס - אימון כושר קבוצתי

| תל אביב והסביבה צלצלו עכשיו: 0507-690677

Info@go-x.co.il

אימון הכרות ללא התחייבות!

  קטע וידאו יצירתי במיוחד בו תוכלו לראות אימון TRX למתקדמים קחו בחשבון כי כל מה שתעשו הוא על אחריותכם הבלעדית. אנו צוות גו אקס, לקחנו סרטון מיוטיוב ותרגמנו אותו עברוכם. האחריות היא עליכם ולא עלינו. בהצלחה!

  הסרטון מכיל הרבה תרגילים מאתגרים, ובמקרה שלנו בחרנו לפרט על שמונת התרגילים הראשונים. מאמן הכושר השרירי והחטוב המציג בסרטון עונה לשם כריס, סביר להניח אמריקאי. מציג שילוב מדהים של הרצועות יחד עם הריפ. האימון חזק ומאתגר ומתאים רק לבעלי כושר גבוה במיוחד.

  אימון TRX למתקדמים ולא למתחילים

  1. גאמפינג שמאל ימין ע"י עזרה ברצועות TRX – 1:45 עד 1:56 – תרגילי מעולה לכל מי שרוצה להעלות את הדופק, ולהתחמם לקראת האימון  שלו. שימו לב פעם בועטים לשמאל, פעם נוספת בעיטה לימין.
  2. פשיטת מרפק עם ה- טי אר אקס – 2:16 עד 2:25  דק' – תרגיל מצוין לשריר היד האחורית, או בעגה המקצועית "טרייספס". שימרו על שיווי משקל, נעצו את העקבים בקרקע, ובצעו פשיטה נקייה ואיטית במפרק תוך כדי עלייה מבוקרת. אחרי 15 חזרות אתם תרגישו יופי את השריר עובד.
  3. סקוואט רגל אחת עם הטיאראקס והחלפת רגל – 2:30 עד 2:52 – תרגיל קשוח ביותר, עובד בצורה נהדרת על שרירי הרגליים עם דגש על הארבע ראשי. כמו כן מעלה מאוד את הדופק, ונחשב לתרגיל ברמת קושי גבוהה מאוד. למתקדמים בלבד.
  4. עליות מתח כנגד TRX רצועה –  2:50 עד 3:06 דקות – התרגיל הינו עליית מתח עם הרצועות. מפעיל את שרירי הגב ואת היד הקדמית בשילוב שרירי הבטן. עצם העובדה שהרצועות מתנדנדות, זה יוסיף על דרגת הקושי של התרגיל. לעומת מתח עם מוט ישר.
  5.  שכיבות סמיכה עם הרצועות – 3:10 עד 3:48 דק – זהו תרגיל פסיכי שעובד על שרירי החזה, עם סיוע של היד האחורית והמייצבים. התרגיל לא מיועד לסובלי מלחץ דם גבוה או נמוך או כאלו הסובלים ממגרנות. רמת הקושי מאוד גבוהה לכן לא מומלץ לעשות זאת לבד, אלא רק עם עזרה של מאמן כושר קבוצתי.
  6. לחיצת כתפיים וכפיפה עם trx rip trainer – דקה 3:55 עד 4:10 – תרגיל קשה שמחזק מאוד את שרירי הכתפיים. מתאים למי שיש לו כתפיים חזקות, ויכול לשאת נטל גבוה כזה. אם אתם חלשים בכתפיים לא מומלץ שתבצעו את התרגיל הזה, מחשש לפציעה.
  7. פשיטה במרפק עם פלאנק – 4:11 עד 4:44 דקות – תרגיל חזק מאוד לשריר היד האחורית וכמובן לשרירי הבטן. דרושה מיומנות גבוהה כדי לבצע את התרגיל בצורה נכונה. על כן אם ברשותכם המיומנות וכמובן הכוחות הפיסיים לכו על זה. אחרת תנסו תרגיל אחר.
  8. כפיפת מרפק מהצד – 4:50 עד 5:25 – התרגיל מחזק את שרירי היד הקדמית, לא פשוט לביצוע משום שהפעולה מגיעה מהצד. חשוב לשמור על איזון ולבצע זאת באיטיות מבוקרת. אחרי 10 חזרות תתחילו להרגיש את השריפה שבשריר.

  לסיכום, מקווים שהסרטון תרם לכם ופתח לכם אפיקים חדשים לתרגילים יצירתיים לכל המתקדמים שבכם.

  סגור לתגובות.

  כל הזכויות שמורות ©2013 Go X - אימון כושר קבוצתי
  Call Now Button