גו אקס - אימון כושר קבוצתי

| תל אביב והסביבה צלצלו עכשיו: 0507-690677

Info@go-x.co.il

אימון הכרות ללא התחייבות!

  לפני מספר שנים רצועות הכושר הפורצות גבולות מבית המותג האמריקני "trx הגיחו לישראל. רבים האנשים ביניהם: המתאמנים השונים, המאמנים והמדריכים היו מעט סקפטיים בנושא, ולא חשבו שזה כל כך יצבור תאוצה ויתפוס.

  תרגילי TRX על העץ בפארק

  שאלה: אז מה אתם חושבים שהמוצר תפס והביא עמו תוספת עזר מופלאה לעולם האימונים? או שמא, זהו עוד גימיק שיווקי שלא צלח…

  תשובה: בארור שכיום רצועות הטירקס הן חלק אינטגרלי מעולם האימונים עד כדי כך שאנשים רבים הספיקו לרכוש אותם במטרה להתאמן בצורה עצמאית או שאלפי מאמנים משתמשים ברצועות באימונים שלהם.

  איך הכל התחיל?

  הבאזז הגדול סביב המוצר החל כאשר הדוגמנית המדהימה "בר רפאלי" צילמה עצמה במהלך האימונים אשר הועלו לטלוויזיה, ומשם זה התפשט כמו מטאור היסטרי הנע במהירות עצומה הסוחף עמו רבים.

  מה קרה מאז?

  נפתחו עשרות מכונים אשר עושים אימוני trx ייעודיים בקבוצות או לבודדים, חדרי כושר ברחבי הארץ הוסיפו את השיעור לתכנית השיעורים היומית, נוצרו שיעורים חדשים המשלבים כמה עולמות תוכן כמו: פילאטיקס (פילאטיס עם טי אר אקס), X קיקבוקסינג (קיקבוקס עם טי ארקס) וישנם עוד כמה שילובים. בשורה התחתונה המוצר המדהים הזה, הצליח לזעזע את תחום האימון ויצר אימוני נישה, סוגי אימון חדשים, מעין תרבות אימון חדשה לגמרי שלא היו רגילים אליה קודם לכן.

  היכן מתקיימים השיעורים?

  השיעורים פרוסים ברוב חלקי הארץ בין אם זה חדרי כושר, שיעורי סטודיו, שיעורים בפארק ובים. כל שעליכם לעשות הוא להריץ בדיקה גוגלית באינטרנט, אשר תניב עבורכם את התוצאות הרצויות. מצאתם משהו שמעניין אתכם, תקבעו אימון ניסיון.

  מהו המחיר לאימון?

  טווחי המחירים הינם משתנים מחברה לחברה, ממקום למקום, מסוג ואופי האימון. יש מקומות שבהם משלמים לפי שיעור בודד, אחרים לפי כרטיסייה וכאלו בעלי תשלום חודשי קבוע וכניסה "חופשי חודשי".

  האם שווה לקבוע אימון ראשוני?

  אל תתנו רק למחיר להשפיע עליכם, כלומר לא בהכרח היקר ביותר הכי טוב ולהיפך. בנוסף, אתרי האינטרנט השונים הם כרטיס הביקור "והפנים" של העסק אבל הכי מומלץ לדבר בטלפון, לתשאל שאלות, לשאוב אינפורמציה ובסיומה להגיע לאימון ראשון ולהכיר את המאמן או המאמנת בארבע עיניים, ללמוד את שיטת האימון שלהם ולראות אם קיים ביניכם לבינם חיבור. בהנחה והגעתם לאימון והכימיה לא הייתה בשמיים, תחשבו לשקול אלטרנטיבה אחרת.

  איפה ניתן לרכוש את המוצר?

  ניתן לקנות מוצר מקורי מרשת Go-Active אשר נחשבת ליבואן הבלעדי, ניתן לקנות מהאתר העולמי בארה"ב, ניתן למצוא באתרי קופונים שונים וזה בעיקר. בטרם אתם ממהרים לרכוש את המוצר תבררו האם קיימת אחריות לרצועות וכמה זמן? מיהו היצרן? האם יש פריסת תשלומים נוחה במידה וצריך? והאם אפשר לקבל הדרכה אישית?

  לסיכום, כבר מזמן הרצועות הפכו לאייקון בעולם הכושר אשר הצליח להביא לפריצת דרך בענף הספורט בכלל ובאימונים אישיים או קבוצתיים בפרט.

  לתיאום אימון trx בתל אביב – לחצו כאן!

  סגור לתגובות.

  כל הזכויות שמורות ©2013 Go X - אימון כושר קבוצתי
  Call Now Button