גו אקס - אימון כושר קבוצתי

| תל אביב והסביבה צלצלו עכשיו: 0507-690677

Info@go-x.co.il

אימון הכרות ללא התחייבות!

  במידה וקיבלתם את ההחלטה להתחיל להתאמן, לעזור לגוף שלכם ולהתחיל להרגיש טוב יותר, אתם בוודאי נמצאים בשלב הבירור ורוצים לדעת איזה אימון כושר מתאים לכם. היום ישנם אימוני כושר רבים כשחלקם מתבצעים בסביבה הביתית, חלקם בחדרי כושר/ אימון וחלקם בחוץ במרחב הפתוח.

  האימונים השונים יעניקו לכם תוצאות לפי הפעולות שלכם כשחלקם יעזרו לכם לרדת במשקל, חלקם יסייעו בבניית שרירים וחלקם ישלבו בין המטרות השונות. אחד מהאימונים שבוודאי תקראו עליהם בעת חיפוש אחר האימון המושלם הוא אימון כושר קבוצתי בתל אביב כנגד רצועות.

  אימון כושר קבוצתי בתל אביב כנגד רצועות – במה מדובר?

  אימון TRX כנגד רצועות הוא אימון אשר מאפשר לשלב תרגילים רבים כשחלקם עונים על הצורך באימון אירובי ופיתוח לב ריאה וחלקם עונים על הצורך בפיתוח שרירים. מכאן ניתן להבין כי אימון באמצעות רצועות מאפשר לקבל מכלול של פעילויות אשר יכולות לתת מענה על כל צורך של המתאמנים.

  אימון כושר קבוצתי בתל אביב כנגד רצועות הוא אימון אשר מתקיים בתל אביב והוא פונה לקהל מהעיר, קהל העובדים בעיר ותושבים מהסביבה. האימון יכול להתבצע גם באוויר הפתוח כמו למשל בפארק הירקון בתל אביב וכאשר הוא מתבצע על ידי מאמן בעל תעודה מתאימה הוא ממוקד ויכול להביא לתוצאות טובות של כניסה לכושר, פיתוח שרירים וירידה במשקל והשגת המטרות במהירות.

  היתרונות של אימון TRX עם מאמן כושר

  • עידן האינטרנט מאפשר לכל אחד ואחת לקבל מידע בקלות ולבחור בעצמו אימוני כושר אשר נראים לו באותו רגע. עם זאת אין חלופה למאמן המקצועי והוא מביא איתו לאימון מספר יתרונות בולטים:
  • מתן המלצות לפעילות מחוץ לאימון – אימון כושר קבוצתי בתל אביב כנגד רצועות בעזרת מאמן נותן למתאמנים כלים גם מחוץ לשעות הפעילות. המאמן המנוסה יתן למתאמנים המלצות כיצד לנהוג ביום יום וכיצד לקדם את מטרותיהם בהתנהלות היומית.
  • ביקורת על האימונים – בעת האימון עצמו המאמן שם לב לכל משתתף ובוחן באיזה שלב של התקדמות מבחינת המטרות הוא נמצא. המאמן מפקח כיצד המתאמן מבצע את התרגילים השונים ומבצע תיקונים במידת הצורך, תיקונים אשר יובילו לתוצאות טובות יותר.
  • תרגול בטיחותי – אימוני כושר הם אימונים מבורכים ואימונים כנגד רצועות יכולים להתבצע כמעט בכל סביבה. הבעיה עם האימונים כשהם נעשים ללא פיקוח היא הסכנות שהם יכולים להביא איתם, סכנות פגיעות ספורט. פגיעות ספורט יכולות לפגוע באורח חייו של הפצוע בטווח הקצר והארוך.
  • הכנת תוכנית אימונים – כל מתאמן מגיע עם נתונים שונים לתחילת האימון. התפקיד של המדריך במסגרת האימון הקבוצתי או כל אימון אחר הוא להכין למתאמן את תכנית האימונים הנכונה לו בהתאם לנתונים הראשונים של המתאמן ובהתאם למטרות אותן הגדיר בתחילת האימון ויצירת התוכנית.

  סגור לתגובות.

  כל הזכויות שמורות ©2013 Go X - אימון כושר קבוצתי
  Call Now Button