גו אקס - אימון כושר קבוצתי

| תל אביב והסביבה צלצלו עכשיו: 0507-690677

Info@go-x.co.il

אימון הכרות ללא התחייבות!

  אימוני TRX תל אביב במכוני הכושר

  אם אתם מנויים למכון כושר או מעוניינים לעשות אחד, כיום ניתן לבצע אימוני TRX בתל אביב ברוב המכונים הפזורים בה. תל אביב היא עיר גדולה וכך כמות מועדוני הכושר שבה, עובדה שבאה לקראתכם, כי כך תוכלו לבחור את המקום שמצא חן בעיניכם יותר או זה הקרוב אליכם ביותר. ועל מנת לבחור את המכון הטוב ביותר בשבילכם, תוכלו לעבור אימון TRX  חינם או בתשלום סמלי, ככה לפחות מציע כמעט כל מכון כושר בתל אביב. ואם לא, תוכלו לפחות להתבונן מהצד ולהתרשם.

  אימוני TRX בתל אביב – פארק הירקון

  רבים נתקלו באימוני TRX בתל אביב, בעיקר בפארק. אימון אישי או אימון כושר קבוצתי בפארק הירקון הוא דבר שגרתי, ואין מאמן שלא בוחר במקום זה לאימון TRX בתל אביב. פארק הירקון הוא עצום, ובו שטחים מצוינים לאימוני טי אר אקס וכן כל סוג אימון אחר. מכיוון שהפארק כה גדול, מתאמנים רבים יכולים למצוא מקום להתאמן מבלי להצטופף עם אנשים אחרים, או להתאמן באזור שנוח להם ביותר מבחינת קרבת האזור למקום המגורים שלהם. גרים ברמת גן ורוצים להתאמן? חלק נכבד מפארק הירקון גובל גם באזור רמת גן.

  הטי אר אקס וכניסתו לעולם הכושר

  בימים אלו שיעורי ה TRX כובשים מדינות רבות, וישראל היא אחת מהן. מדובר על אימון שהומצא על ידי חייל בצבא ארה"ב, ככל הנראה כצורך של החיילים לשמור על כושר באפגניסטן, ובהמשך התפתח והתגלה כלהיט גם בקרב הספורטאים. אגב, בימים אלו הטי אר אקס אף משולב באופן קבוע כציוד כושר בקרב הצבא האמריקני.

  אז על מה בעצם מדובר? אימון פונקציונאלי, שעובד על כל השרירים בגוף, מעין אימון שמכיל בתוכו כמה אימונים, ככה שאתם יכולים לחסוך לעצמכם גם את שיעורי האירובי והחיטוב. אימון TRX הוא אימון בו שורפים קלוריות, משפרים את שיווי המשקל, מחזקים שרירים וכמובן כך אנו תורמים לבריאות שלנו. כל האימון נעשה על ידי רצועות כושר מיוחדות, אותן ניתן לקשור כמעט בכל מקום.

  אימוני TRX תל אביב

  טי אר אקס בתל אביב

  אם חשקה נפשכם לעשות אימוני TRX, תל אביב נחשבת למקום הפופולרי ביותר לאימונים מסוג זה. את הרצועות ניתן לקשור לעצים, לעמודים ובעצם בכל מקום בו יש תחנת עגינה בה ניתן לקשור את הרצועות. ישנם כאלו שעושים זאת אפילו בביתם. תוכלו להתאמן באימון אישי, במכון הכושר, או באימון כושר קבוצתי.

  אימון טי אר אקס בתל אביב עם מאמן אישי

  המאמן האישי יידע בדיוק היכן הכי כדאי לבצע שיעור TRX בתל אביב. ואם אתם לא טיפוסים של אימון בחיק הטבע או אם נפלתם עם המאמן על יום סגריר, אימוני TRX בתל אביב תוכלו לעשות בסטודיו האישי של המאמן או אצלכם בבית, אם ישנה אפשרות כזו מצד המאמן. כמו כן, תוכלו לבחור מאמן אישי לשיעורי טי אר אקס בלבד או בשילוב עם אימונים נוספים.

  לא גרים בתל אביב? עדיין כדאי להתאמן בה

  מכיוון שתל אביב נחשבת לעיר ספורטאית במיוחד, כך גם ההיצע שבה בכל הקשור לתחום הספורט. מלבד מכונים, בתל אביב מתחמי ספורט רבים, פארקים ושאר שטחים פתוחים המציעים לכם לבוא ולהתאמן בהם, באמצעות מתקני הכושר הפזורים לשימוש הציבור, שבילי אופניים, שבילי ריצה ועוד. אם אתם ממתאמני הטי אר אקס, בואו להתאמן ב – TRX בתל אביב בכל מקום שתרצו.

  בהצלחה צוות Go X – קבוצה קטנה תוצאות גדולות!

  סגור לתגובות.

  כל הזכויות שמורות ©2013 Go X - אימון כושר קבוצתי
  Call Now Button