גו אקס - אימון כושר קבוצתי

| תל אביב והסביבה צלצלו עכשיו: 0507-690677

Info@go-x.co.il

אימון הכרות ללא התחייבות!

  פעילות גופנית בכלל ואימוני TRX בפרט שומרים על הבריאות שלנו, גורמים לנו לפתח את השרירים ומשפרים את סיבולת הלב ריאה שלנו. עם זאת, רובנו לא אוהבים לעסוק בכושר והסיבות לכך רבות; חוסר בזמן, חוסר עניין, עודף משקל אשר מקשה להתחיל בכושר ועוד. על אף שרבים מוותרים על הכושר, אין זה אומר שזה בסדר ולהפך.

  החיים המערביים פותחים חושפים אותנו לסכנות שונות כאשר חוסר פעילות גופנית מעלה את הסיכון למחלות לבביות, עודף משקל, סכנות פיזיות באתגרים גופניים קלים, כאבים אורתופדיים ועוד. אחת הבעיות של רבים עם כושר היא הקושי ליהנות מהדרך ולכן אם אתם רוצים לשנות את מצבכם זה הזמן להתחיל לברר אודות אימון כושר קבוצתי בפארק הירקון.

  מחירים של אימון TRX בת"א

  קצת בנוגע למחירים של אימון TRX בת"א

  חשוב שתדעו כי האימונים הקבוצתיים זולים משמעותית מאשר אימונים אישיים. המחיר זול פי 2 ואפילו פי 3, ונע בממוצע בין 50 עד 60 שקלים עבור אימון כאשר יש מספר חבילות של אימונים אטרקטיביות לבחירתכם. אם אתם אוהבים את הדינמיקה הקבוצתית ורוצים לחסוך כסף זהו פתרון מושלם.

  אימון טירקס בפארק הירקון – מחירים ויתרונות

  רגע לפני שאתם מתחילים לברר מחירים של אימון TRX בת"א, כדאי שתדעו אלו יתרונות תשיגו מאימון בקבוצה. אם אתם מתגוררים בתל אביב או הסביבה אתם יכולים ליהנות מאימוני כושר קבוצתיים בפארק הירקון, באוויר הפתוח ובליווי מקצועי של מאמן מנוסה. לאימון הקבוצתי ישנם מספר יתרונות כאשר היתרון הראשון הוא הקבוצה. עבור רבים היציאה לאימון כושר דורשת ניתוק מחיי היום יום, אך כאשר הכושר מהווה גם מפגש חברתי והמשתתפים מעודדים זה את זה להגיע אליו, קל יותר לצאת מהבית.

  היתרון של אימון קבוצתי בא לידי ביטוי גם במחיר אותו משלמים למאמן כאשר ההוצאות על האימון נחלקות בין כמה משתתפים שיכולים להרשות לעצמם בקלות את התשלום החודשי. כאשר האימון מתבצע בקבוצה התשלום יהיה נמוך יותר מתשלום עבור אימון פרטי.

  אימון טי אר אקס באוויר הפתוח

  ישנן דרכים שונות להתאמן ולהיכנס לכושר, יש אנשים שיעדיפו לעשות זאת לבד, בבית מול תרגילים אותם הורידו באינטרנט ויש שיעדיפו לצאת החוצה ולהתאמן באופן מקצועי ולהיעזר במאמן. האימון באוויר הפתוח ובקבוצה מעודד רבים וגורם להם לצאת בשמחה לאימון הכושר. אימון TRX בתל אביב מתבצע באוויר הפתוח באזור של פארק הירקון, והוא יכול לשלב בין פעילות אירובית לבין פיתוח שרירים. כאשר האימון מתקיים תחת פיקוח של מאמן ניתן להגיע לתוצאות הרצויות ובזמן קצר יחסית.

  מאמן בעל הכשרה יכול לחסוך פגיעות חמורות

  אימון בקבוצות המתבצע תחת פיקוח של מאמן יכול להביא איתו מספר יתרונות:

  אימון ממוקד – אימון כושר אשר מונחה על ידי מדריך מוסמך יהיה ממוקד יותר מאימון עצמי. גם כאשר האימון מתבצע בקבוצה המדריך קובע לכל מתאמן את תוכנית האימונים שלו על מנת שהוא יגיע למטרות שקבע לעצמו.

  מניעת פגיעות – אימון בחוץ ובבית יכול להביא לפגיעות ספורט. כאשר מבצעים אימון כושר קבוצתי בפארק הירקון עם מאמן מוסמך, הוא מקפיד לבנות תוכנית אימונים בהתאם ליכולות המשתתף ומקפיד על ביצוע חימום ושחרור שרירים בתום האימון כדי למנוע פגיעות.

  מקווים שהצלחנו לסייע לכם, צוות Go X

  סגור לתגובות.

  כל הזכויות שמורות ©2013 Go X - אימון כושר קבוצתי
  Call Now Button