גו אקס - אימון כושר קבוצתי

| תל אביב והסביבה צלצלו עכשיו: 0507-690677

Info@go-x.co.il

אימון הכרות ללא התחייבות!

  יאללה בוא נעשה לכם קצת סדר

  היי חברים, ברוכים לאתר הכושר שלנו Go X המתמחה באימון רצועות TRX וכמובן עם ניסיון של למעלה מכמה שנים בכל הקשור לאימון כושר קבוצתי בתל אביב. לפני שנתחיל, עלינו לספר לכם כי המטרה של הכתבה היא לעזור לכם להבין קצת רקע טכני על הטי אר אקס, מהיכן ניתן לקנות אותו ואיך משתמשים בו נכון. אז יאללה שנתחיל!?

   

  מה מסמלות ראשי התיבות T.R.X?

  ראשי התיבות הן Total Body Resistance Exercises משמע אימון כללי לכל הגוף בעזרת התנגדות של משקל הגוף. הפשטות והקלות של השימוש במוצר מאפשרת לכל המשתמשים בו להתאים את רמת האימון לכושר שלהם. אז אם בא לכם לגוון באימון המשקולות או לחלופין להוסיף פן עבודה אחרת לשרירים שלכם, אימון בעזרת רצועות TRX יכול להוות עבורכם תוספת עזר רצינית ומעניינת.

   

  האם הטי אר אקס הוא מותג או מוצר?

  הרבה אנשים נוטים להתבלבל בין מוצר למותג, אז אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר בכל הנושא. טירקס זהו מותג המגיע מארצות הברית כאשר גולת הכותרת בעזרתה הוא התפרסם אלו הם המוצרים השווים שלו בין אם אלו הן אותן זוג רצועות מפורסמות, הריפטריינר, האקוילייזרים ועוד..אז עכשיו אתם יודעים שזהו מותג, ואחד המוצרים שלו הן זוג רצועות כושר מגניבות.

   

  אילו רצועות קיימות?

  צהובות

  המוצר הפרהיסטורי שכבר מזמן הפך לאבן דרך רצינית בעולם הכושר ונתן את חתימתו, הומצא על ידי חייל מרינס מהקומנדו בארה"ב. הרצועות נחלקות לשתיים: אלו עם הידיות השחורות העשויות ספוג ואלו עם ידיות הסיליקון. לעניות דעתנו האישית, המרופדות בספוג מצד אחד נעימות ליד אבל מצד שני הסיליקון נשטפות בקלות יתרה. אם אתם מתכוונים לרכוש אותן תעשו את השיקול האישי שלכם.

  ורודות

  הגיחו לעולם כמה שנים לאחר הרצועה הצהובה המפורסמת, הן ורודות כאות הזדהות ליום סרטן השד הבינלאומי ואילו סיבה נוספת הן בצבע הוורוד אשר מדבר לרוב לפלח הנשים באוכלוסייה. כמובן שלא קיים הבדל בטיב החומר, אלא אך ורק בצבע.

   

  האם קיימים בשוק מוצרים דומים?

  בוודאי שכן, חנויות הספורט השונות מציעות מוצרים דומים אבל לא תחת או מותג. יתרה מכך, אם חשקה נפשכם במוצר המקורי הבלעדי עליכם לפנות למשווק הבלעדי בישראל הלא הוא רשת חדרי הכושר גו אקטיב תל אביב ולרכוש מהם את המוצר. כאמור, קיימים בשוק סוגים נוספים שניתן להתרשם או לקנות אבל לא תחת המותג המקורי מUSA .

   

  איך להשתמש בהם נכון, מבלי להסב נזק לגוף?

  ראשית, אם אתם בעלי ידע מקצועי או רקע טכני אתם תמיד יכולים לחפש ביוטיוב או באתר שלנו מדריכים מצולמים אשר יעזרו לכם ללמוד איך להשתמש בטירקס. קחו בחשבון, שהאחריות היא בלעדית שלכם, יוטיוב זוהי פלטפורמה אינטרנטית המציגה תכנים ביניהם וידאו לעיני הגולש וכמובן שהיתר בתחום אחריותו.

  שנית, אתם יכולים להגיע אלינו לאימון כושר קבוצתי אצלנו המתקיים בתל אביב במרבית ימות השבוע. האימון כולל הסברים, תרגילים, טכניקה ודגשים מקצועיים לעבודה נכונה.

  סגור לתגובות.

  כל הזכויות שמורות ©2013 Go X - אימון כושר קבוצתי
  Call Now Button