גו אקס - אימון כושר קבוצתי

| תל אביב והסביבה צלצלו עכשיו: 0507-690677

Info@go-x.co.il

אימון הכרות ללא התחייבות!

  אם אתם גרים באזור ת"א ורוצים לעשות שיעור TRX תל אביב היא היעד הכי פופולרי שיש והיא רוויה במאות מדריכים אישיים ולא תהיה לכם בעיה לעשות זאת. תוכלו למצוא מאמנים שנותנים שירות לתושבי תל אביב, גם אם אינם תושבי תל אביב בעצמם. כמו כן, תוכלו לבחור במאמן אישי שמעביר שיעורים בחיק הטבע ובשטחים פתוחים, או כזה המאמן בסטודיו האישי שלו אם אתם מעוניינים אך ורק באפשרות זו. מעוניינים לשלב את מקומות האימון? ככל הנראה תמצאו לא מעט מאמנים שעושים זאת.

  שיעור TRX בתל אביב בקבוצת כושר

  אימון כושר קבוצתי הפך בשנים האחרונות לפופולארי מאוד. הוא נותן מענה לאנשים שאוהבים להתאמן עם אחרים, רק בקבוצות קטנות. קיימים אימוני כושר קבוצתיים בכל סוגי האימון, כך שאם אתם בעניין של שיעורי TRX, תוכלו למצוא קבוצות לאימוני כושר קבוצתיים בתל אביב ובכל רחבי הארץ, גם כאלו המשלבות אימונים נוספים מלבד הטי אר אקס. אימוני הטי אר אקס יתבצעו או בסטודיו האישי של המאמן, או במקומות פתוחים כיאה בדרך כלל לקבוצות כושר.

  מה היתרון של אימון טי אר אקס על אחרים?

  כביכול, היתרון הוא גדול הוא בכך שמדובר על תוצאות מהירות באימון קצר מאוד, שאורך לא יותר מ45 דקות. אך לטי אר אקס יתרונות נוספים שמשך אליו קהל מעריצים גדול. נתחיל בזה שמדובר על אימון בו ציוד הכושר היחיד הוא רצועות כושר שקלות מאוד במשקלן. עובדה זו הופכת אותן לניידות, יתרון בפני עצמו של אימון ה – TRX. כך בעצם תוכלו לקחת אותן לכל מקום ולהתאמן היכן שתרצו, הן במקומות סגורים והן במקומות פתוחים. כמו כן, האימון יכול להיות כתוספת לאימונים נוספים, כמו למשל שיעורי האירובי.

  שיעור TRX תל אביב

  טי אר אקס כחדר כושר שלם

  כשאנחנו באים לשיעור TRX בתל אביב אנחנו בעצם מחליפים את האימונים בחדר הכושר שיכולים להיות ארוכים. בעוד ישנם ספורטאים שמגיעים לשעתיים אימון במכשירי הכושר השונים, כאן אנו מגלים את מה שנקרא – "All in one". זאת בשל העובדה כי האימון הוא פונקציונאלי. הרצועות כוללות ידיות אחיזה לרגליים ורגליות להישענות הרגליים, וכך מאפשרות לבצע מגוון עצום של תרגילים. תוכלו לבצע תרגילים בשכיבה, בעמידה ואפילו בתלייה. האימון עובד על חיזוק השרירים המרכזיים ברגליים ובפלג הגוף העליון, ובנוסף עובד גם על חיזוק השרירים המייצבים אשר יעזרו לנו לשפר את יציבותנו, שיווי המשקל וכן את הגמישות שלנו.

  שיעור TRX תל אביב

  שווה את הכסף

  ואם לאחר תקופה ארוכה בה עברתם שיעורי TRX  בתל אביב ומתחשק לכם לעשות זאת לבד בשקט שלכם, רכישת הרצועות תשתלם לכם. אמנם מדובר על עלות לא נמוכה – כ1000 שקלים, אך הרצועות הן הציוד היחיד לאימון זה, להבדיל בסוגי אימון אחרים בהם יש צורך תמיד לרכוש את השדרוגים בתחום. עם זאת, תוכלו לברר רצועות נוספות של חברות שונות, אך יש לשים לב כי מדובר במוצר הנושא את התקן הנכון.

  כיצד אוכל למצוא מאמן אישי או מאמן כושר קבוצתי?

  בזכות האינטרנט נוכל למצוא כל דבר שנרצה, ביניהם מאמן אישי לאימון רצועות או לחלופין מאמן כושר קבוצתי בתל אביב. כל שנצטרך לעשות הוא להקליד במנוע החיפוש את הביטוי המתאים, כמו למשל "שיעור TRX בתל אביב", לצורך העניין העיר בה תרצו להתאמן. בין התוצאות נוכל למצוא אתרים אישיים של מאמנים ומכוני כושר, וכן פורטלי מידע בתחום בהם נוכל למצוא מידע רב על תוכלו אף לקרוא המלצות של מתאמנים ואפילו לשאול שאלות בפורומים.

  סגור לתגובות.

  כל הזכויות שמורות ©2013 Go X - אימון כושר קבוצתי
  Call Now Button