גו אקס - אימון כושר קבוצתי

| תל אביב והסביבה צלצלו עכשיו: 0507-690677

Info@go-x.co.il

אימון הכרות ללא התחייבות!

  למה TRX?

  הכל תלוי בהעדפות שלכם. אם אתם אנשים שאוהבים אימונים קצרים ומעדיפים את אימוני הכוח, כנראה שטי אר אקס הוא בדיוק בשבילכם. מתאים לאנשים שאוהבים אימון פונקציונאלי, ולאלו שרוצים אימון שהוכח בתוצאותיו הטובות. לאלו שאוהבים את הקושי ומשתעממים מלרוץ שעה מסביב לפארק. לאלו שמתאמנים ורוצים להתנסות במשהו חדש. לאלו שמחפשים לשלב אימון חדש עם אימוני האירובי או המשקולות.

  TRX תל אביב מחיר

  האם ישנה הגבלת גיל לאימוני TRX?

  לא, כמובן במידה ואתם עומדי בקו הבריאות. אימוני טי אר אקס בדרך כלל נראה כבר אצל גילאי הנוער ועד מבוגרים. ההתאמה לכולם היא בזכות האפשרות לשנות את דרגת הקושי של האימון, באמצעות שינוי אורך הגומיות ושינוי זוויות הגוף (כל האתגר הוא בעצם מותנה בעבודה על זווית מסוימת). כמו כן, בזכות מגוון התרגילים העצום שניתן להתאים באופן אישי לכל מתאמן.

  מחיר של אימון במכון הכושר 

  מחירו של אימון TRX בתל אביב משתנה בהתאם למקום בו אתם מתאמנים. אם אתם מתאמנים במכון כושר, ככל הנראה שיעורים אלו יכללו במסגרת המנוי, שעולה בדרך כלל לא פחות מ – 200 שקלים לחודש. לעתים המנוי לא יכלול שיעורים וחוגים, ולכן תצטרכו להוסיף את העלות הזו, כאשר גם כאן לעתים יציבו תנאים מסוימים: לשלם על חוג אחד או תשלום כללי לכל החוגים יחדיו. אם אינכם מנויים, בררו אילו מכונים כוללים אימוני TRX בתל אביב ומחירי המנויים שמציע.

  TRX תל אביב מחיר

  TRX בתל אביב – מחירים של המאמנים האישיים

  מקודם דיברנו על מחירי המנויים בחדרי הכושר שעלותם לשנה תעלה לנו לא פחות מ – 2000 שקלים ומעלה. ומה לגבי אימוני טי אר אקס בתל אביב על ידי מאמנים אישיים? ובכן, כאן מדובר על עלות גבוהה יותר, שיכולה להיות פר שיעור או כתשלום חודשי הכולל מספר אימונים מסוים. מחיר של אימון TRX בתל אביב המועבר על ידי מאמן אישי יעלה בדרך כלל בין 150-180 שקלים לשיעור, כאשר אם מתאמנים לפחות פעמיים בשבוע, העלות השנתית תצא יותר מ3500 שקלים, במיוחד אם מדובר גם על מפגשים נוספים שכוללים מעקב של ייעוץ תזונתי ושקילה וכן עלות השירות של ההתקשרות היומית.

  טי אר אקס באימון כושר קבוצתי

  דרך טובה מאוד להוזיל את עלויות אימוני הטי אר אקס בתל אביב ואימונים אחרים, היא בהצטרפות לקבוצת כושר. כשמדברים על קבוצת כושר לאימוני TRX בתל אביב – המחיר יורדים משמעותית, בדיוק כמו כל דבר אחר שמוזיל עלויות לקבוצה, כמו למשל כשאנחנו מזמינים מונית. אם באימון אישי העלות הייתה לא פחות מ – 150 שקלים, כאן יהיה מדובר סך הכל על כ – 50-70 שקלים לאדם באימון כושר קבוצתי. אז למי מתאים אימון כושר קבוצתי? לאלו שמצד אחד לא מצליחים ל"הרים" את עצמם כדי להתאמן לבד, ומצד שני אינם אוהבים את ההמוניות של חדר הכושר.

  מבצעים על אימוני טי אר אקס

  היבט חשוב נוסף על אימוני טי אר אקס בתל אביב – המחירים אמנם יכולים להיות גבוהים, במיוחד כאשר מדובר על אימון אישי, אך לא פעם המאמנים והמכונים מציעים מבצעים אטרקטיביים בכל מהלך השנה. דוגמאות למבצעים פופולאריים אנו רואים כחבר מביא חבר, מבצע הכנה לקיץ של מספר חודשים, מבצעים למחזיקי מועדונים או כרטיסי אשראי, וכל מבצע אחר שמתחשק למכון להוציא לשוק.

  סגור לתגובות.

  כל הזכויות שמורות ©2013 Go X - אימון כושר קבוצתי
  Call Now Button